Koniec rundy jesiennej 2018/2019

Runda jesienna sezonu 2018/2019 za nami. Drużyna GKS-u zanotowała duży progres sportowy w stosunku do ostatnich sezonów. Z optymizmem patrzymy w przyszłość stawiając sobie kolejne cele. W tym miejscu pragniemy podziękować naszym sponsorom, dzięki którym nasz gminny klub może się rozwijać, a miejscowi pasjonaci piłki mają możliwość stałego podnoszenia swoich umiejętności.

Dziękujemy wójtowi gminy Solec-Zdrój - Panu Adamowi Pałysowi, który zawsze służy pomocą w w kwestiach organizacyjnych. Dziękujemy Panu Markowi Wieczorkowi - właścicielowi firmy Vitalpol, który nie bała się zainwestować w ten śmiały projekt jakim jest GKS Vitalpol Solec-Zdrój.

Szczególne podziękowania dla Uzdrowiska Busko-Zdrój producenta napoju Buskowianka, który od tego sezonu jest jednym z naszych kluczowych sponsorów. Współpraca z firmą trwa jednak od początków powstania klubu. Za ich sprawą zawodnicy mogą podczas meczów i treningów mogą gasić pragnienie jedną z najlepszych wód na rynku. Poza tym firma Uzdrowisko Busko-Zdrój doposaża nasz klub w sprzęt sportowy, dzięki któremu stale podnosimy nasz poziom profesjonalizmu.

To dzięki wam możemy rozwijać sferę sportową naszej gminy Solec-Zdrój. Dziękujemy!