Zapowiedź 2. kolejki B klasy

Już dzisiaj w godzinach wieczornych losowanie grup Ligi Mistrzów. Wcześniej jednak odbyło się losowanie 2. kolejki kieleckiej B klasy. Sprawdź sam na kogo trafił nasz GKS.

Monako w samo południe. Zbigniew Boniek sięga do koszyczka i wyjmuje piłeczkę, w której znajduję się napis na karteczce GKS Vitalpol Solec-Zdrój. Emocje sięgają zenitu. Cała gmina zastyga przed telewizorami. Z kim nasz klub zagra w 2. kolejce? Boniek wkłada drugą rękę, kręci, przebiera i wyjmuje. Mleko na gazie, włączone żelazko to teraz nic. Nikogo to nie obchodzi. Ważne jest tylko jedno. Jaką nazwę za chwilę pokażą na ekranie. Odkręca piłeczkę, wyjmuje kartkę, otwiera ją, uśmiecha się pod nosem i odwraca. TAK!!! Krzyczą kibice GKSu Solec-Zdrój! Drużyną, z którą będziemy walczyć o punkty to Victoria Skalbmierz.

Teraz trochę faktów o naszym przeciwniku. Jest to również beniaminek tej ligi, który awansował z...nie no właściwie to nie miał skąd awansować bo niższej ligi nie ma. Poprzedni mecz Victoria przegrała na wyjeździe z GKSem Imielno 4:2. Wykonując drobne obliczenia matematyczne wychodzi, iż nasz najbliższy przeciwnik w 1. kolejce strzelił 2 bramki mniej niż my, ale i stracił 5 bramek mniej. Aktualnie znajduje się na 8 miejscu w tabeli. Nasz sztab próbował analizować skład przeciwnika, ale niestety nie spotkaliśmy się z żadnym nazwiskiem, które znane byłoby chociaż z A klasy.

Wydaje nam się, że będzie to mecz na szczycie. Podobno Skalbmierz jest położony na wysokości 235 m. n. p. m. Pojedynek zapowiada się emocjonujący bo obie drużyny będą walczyć o swoje pierwsze punkty w lidze. Jeżeli nie będzie nic ciekawego w telewizji, ani nie będzie żadnych dożynek to zapraszamy na to spotkanie już w niedzielę o 11 w Skalbmierzu.